Kızının Önünde Sevgilisi ile Cinsel İlişkiye Giren Anne İle Sevgilisi Tutuklandı

Kayseri’de yaşanan olay pes artık dedirtti.

Kayseri’de bir okulda okumakta olan 13 yaşındaki ortaokul öğrencisi M.N.K.’nın öğretmenine annesi ile ilgili anlattıkları dehşete düşürdü. Temizliğe giden annenin temizlik yaptığı evdeki bir çocuk babası kişi ile yaşadıklarını öğretmenine anlatan 13 yaşındaki ortaokul öğrencisi ikisinin gözleri önünde cinsel ilişkiye girdiğini söyledi.

Olayları öğretmenine anlatmasının ardından gün yüzüne çıkan hadise, öğretmeni dehşete düşürdü. Durum hemen yetkili birimlere bildirilirken, cinsel ilişkiye giren anne ile sevgilisinin, çocukları önünde de birlikte olduğu ortaya çıktı. Öte yandan 13 yaşındaki kıza annesinin önünde cinsel istismarda bulunduğu belirtilen ve annesininde bu duruma sessiz kaldığı söylenen olayda kişiler hakkında dava açıldı.

Cinsel istismara uğrayan 13 yaşındaki M.N.K.’dan alınan ifadelerde olayın iç yüzü ortaya çıktı. Annesinin temizliğe gittiği evdeki Himi Ç. adındaki kişinin kendi evlerine geldiği, porno film izledikleri ve kendisinin karşısında cinsel ilişkiye girdiklerini belirtti. Kendi evlerine gelen Hilmi Ç.’nin annesinin yanında kendisini öptüğünü, annesinin mutfağa gittiği sırada kendisine cinsel ilişki teklifinde bulunduğu ve elle taciz ettiğini belirten ortaokul öğrencisi M.N.K. annesinin Hilmi Ç ile cinsel ilişkisini kendilerine izlettiği söyledi.

Öğrenci M.N.K.’nı şikayeti üzerine dava açılan 13 yaşındaki ortaokul öğrencisinin anne Semiha K. ile sevgilisi Hilmi Ç. hakkında dava açıldı. Haklarında bulunulan şikayet üzerine gözaltına alınan anne ile sevgilisi, çıkarıldıkları mahkeme de tüm suçlarını itiraf etti.

Mahkeme tarafından verilen karar sonrasında ise anne Semiha K. hakkında 18 yıl, annenin sevgilisi Hilmi Ç. hakkında 22 yıl hapis cezasına çarptırılmaları kararı alındı.

f3haber.com

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.