Selin İmer-Mustafa Ceceli Çifti Düğün Salonundan Ret Cevabı Aldı

Geçtiğimiz günlerde karısı Sinem Ceceli’den boşanan ve kısa süre sonra sosyetik güzel Selin İmer ile aşk yaşayan Mustafa Ceceli, Selin İmer ile evlenme kararı aldığını açıklamıştı.

Ceceli ile İmer’in düğün tarihi geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Düğün tarihinin açıklanması ile düğün tarihi beklenmeye başlanmıştı. Ancak beklenen düğün ile ilgili haberler de magazin dünyasında konuşulmaya başlandı. Düğünü Kuruçeşme Les Ottomans Hotel’de yapmayı planlayan çiftin, küçük bir salonda sadece yakın dostları ile düğün törenini yapmayı düşündüğü ortaya çıktı. Ancak düğünü burada yapmayı planlayan çifte bir şok otel yönetiminden geldi. Geçtiğimiz hafta Selin İmer ve Mustafa Ceceli’nin otel yönetimi ile yaptığı görüşmenin olumsuz olduğu ve düğün töreni için otel yönetiminden ret cevabı aldıkları öğrenildi.

Gazete Habertürk’te yer alan habere göre Mustafa Ceceli Selin İmer çiftinin 40 kişilik bir salonda düğün yapmayı planladıkları ve sadece yakın çevrelerini düğüne çağıracakları bildirildi. 40 kişilik küçük bir salon tutmak için harekete geçen çiftin otel yönetimi ile yaptıkları görüşmenin sonuçsuz kaldığı ve ret cevabı aldıkları öğrenildi. Buradan ret cevabı alan çift, yeni mekan arayışlarına girdi. Geçtiğimiz gün ABD’ye giden çift, yurda döndüğünden bu yana Kanlıca’da bulunan Ajia Otel’de konaklıyor. Çiftin Kanlıca’daki kaldığı bu otel, sosyetik güzel Selin İmer’n bir dönem aşk yaşadığı ünlü işadamı Serdar Bilgili’ye ait olduğu öğrenildi.

Çiftin düğün için salon arayışları ise devam ediyor.

F3haber.com  | Ankara

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.